Büyüleyici Cinsel Sırlar

Ad Details

  • Listed: 12 Nisan 2021 00:29
  • Expires: This ad has expired

Tanıtım

Telaşlı ve stresli bir hayat yaşıyorsanız, ilişkide asla cinsel erkek olamazsınız. Ancak gerçek şu ki, telaşlı bir hayatı olan bir erkek her zaman kadınları tiksindirir. Bir kadın, telaşlı bir hayatı olan bir erkeğin kendisini her zaman aşağılayacağını ve ilişkide ciddi kalacağını bilir. Sadece işine hükmetmekle kalmayıp, aynı zamanda ilişkisini eğlenceli ve çekici seksle heyecanlandıran cinsel açıdan çekici bir erkek istiyor.

İLİŞKİDE NASIL CİNSEL ADAM OLMALI?

İlişkide cinsel erkek olmak istiyorsan çekici bir karakter oluşturmalısın. Şimdi, hepimiz bir düzeyde biliyoruz ki, beden dili veya mizah bizi cinsel erkek yapamaz. Aslında vücut dili ile çekicilik yaratmak tamamen imkansızdır çünkü vücut dili tek başına çekimde bir buzdağının görünen kısmı gibidir.

Film yönetmenleri, süperstarlar ve liderler, çekiciliğin gerçek sırlarını saklıyor. Bu yüzden; bursa escort kadınların gözünde yüksek değerlere sahipler. Kadınları sadece ağzından kaçırmakla kalmaz, aynı zamanda kendilerini cinsel açıdan güçlü bir erkek olarak yansıtırlar.

Şimdi, kadınları cezbetmek için hangi sırları kullandıklarını merak ediyor olmalısınız. Pekala, hala çekici erkeklerin tasmalarında saklı olan milyonlarca gizli sır var. Örneğin, ekli davanın değerlerinizi artırdığını ve sizi çekici kıldığını biliyor musunuz? Ataşe davası olan bir adam, ilgi çekmeye gelince kendine güvenen erkeklerin diğer yüzde 99’unu yener. Otoritesini yansıtır ve kadınlar için çekici bir karakter olur.

Ataşe davası olan bir adam her zaman sorumlu olduğunu ve yaşam hedefleri konusunda ciddi olduğunu yansıtır. Ayrıca cinsel egemenliğini yansıtır ve anında odanın lideri olur. Farz edin ki, ortalama bir adam bir otobüs gibiyse ve kendine güvenen bir araba gibiyse, o zaman ataşe çantası olan bir adam özel bir jet gibidir. Kadınlar her zaman araba yerine özel jete binmeyi seveceklerdir.

Ataşe çantası ve kıyafeti ile göründüğünüzde, sadece kendinizi baskın hale getirmekle kalmaz, aynı zamanda değerinizi de artırırsınız. Kendine güvenen adamların patronu gibisin. Takım elbise, ataşe çantası ve güçlü bir duruşla göründüğünüzde, diğer erkeklerin değeri otomatik olarak azalır. Dikkatini çekiyorsun ve kendini üstün yapıyorsun.

Sizi cinsel yapan milyonlarca küçük şey var. Örneğin, nakit paranın gücünü kullanın. Nakit nakit, kredi kartından daha çekicidir. Kumarbazlar, iş adamları ve yetkili kişiler, anlaşmaları nakit parayla yaparlar ve göz alıcı modelleri onlara ömür boyu taptırırlar. Bu nedenle, ilişkide cinsel bir erkek olmak istiyorsanız, o zaman nakit paranın gücünü kullanın ve sizi süper çekici kılan küçük ayrıntılara odaklanın.

SEKS SIRLARINI KARŞILAŞTIRMA

İlişkinizde büyüleyici seksten zevk almak için oyuncu yetkinizi kullanmanız gerekir. Kadınların fantezilerinde oyuncu bir otoriteye sahip bir adam vardır. Vampirlerin kadınlar için neden çok çekici olduğunu biliyor musunuz? Vampirler, otoritelerini şakacı bir şekilde kullandıkları için kadınlar için son derece çekicidir. Oyuncu otoriteleri, onları kadınlar için son derece romantik ve cinsel kılıyor. Kadınları cinsel çekicilikleriyle heyecanlandırıyorlar.

İlişkinizde büyüleyici seks seanslarının tadını çıkarmak istiyorsanız, önce çekici bir erkek olmanız gerekir. Büyüleyici bir adam, sosyal açıdan zeki kişidir ve çekiciliğini sosyal çevrelerde gösterir. Güçlü duruşu ile kendine özgü bir iletişim tarzına sahiptir. Cinsel yolla iletişim kurar ve kadının içindeki cinsel duyguyu yoğunlaştırır. Örneğin, konuşmalarda insanların adını kullanır. Bir kadın, sohbette ismini kullandığınızda da onu sever.

• KARMA SEKS: Büyüleyici seks tamamen cinsel yakınlık yaratmakla ilgilidir. Cinsel yakınlık yaratmak istiyorsan şehvetli bir arzuyla ona bak. Vücuduna duyduğunuz şehvet onu cinsel hissettirecek. Ona şehvetli bir arzuyla baktığınızda, kendinizi baskın bir konuma sokarsınız.

Büyüleyici seks seanslarında tabu şeyler yapın. Bir kadın tabu şeyleri çok sever. Tabu şeyler onun cinsel fantezilerinde var ve onu ıslatıyor. Ön sevişme veya çekici seks sırasında birçok yönden onu tabu hissettirebilirsiniz. Örneğin, göğsünü ortaya çıkarın ve ona arkadan sarılırken göğüslerini ellerinize koyun. Sert sikini kıçına karşı hissetmesine izin ver.

İki cinsel hareketin birleşimi onu çılgına çevirecek. Örneğin, karnını veya klitorisini ovalarken kulak memelerini em. Onu kucağınıza alın ve dudaklarını emerken kalçalarına bastırın. Bir kadını kucağınıza aldığınızda, kendinizi otomatik olarak baskın duruma sokarsınız ve o da baskın bir erkek tarafından sevinilmeyi sever.

İlişkide cinsel erkek olmak istiyorsan, şaplak atmanın gücünü kullanabilirsin. Şakacı bir şekilde ona vurun. Şaplak atmak bir heyecan gibidir ve kadının önünüzde cinsel olarak teslim olmasını sağlar. Tokatlamanın heyecanı romantizmde ve vahşi aşkta eğlenceli olabilir. Şakacı bir şekilde başlayabilir ve kadınınızı dakikalar içinde erotik hale getirebilirsiniz. Steroidlere ön sevişme yapmak gibi. Tokatlamanın gücüyle bir kadını cinsel, yaramaz ve erotik hissettirebilirsiniz.

Listing ID: 737607368a9f301c

  

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply