Deli Dolu Cıvıl Cıvıl Bursa Bayan Partner Öykü

Ad Details

  • Listed: 1 Mayıs 2018 22:40
  • Expires: This ad has expired

Tanıtım

Herkese sevgi dolu mutlu günler. Ben Bursa Bayan Partner Öykü. Heyecan yaşamayı çok seven çılgınlık peşinde olan, adrenalin tutkunu, cıvıl cıvıl bir bayanım. Açık görüşlü bir insan olduğum için aynı özelliği sizlerden de bekleyeceğim. Klasik fikirleri olan, sabit biriyseniz ilişkimizin yürüyebilmesi güçleşir çünkü ben daima değişime hazır olan, yenilikçi, farklı deneyimler yaşamak isteyen bir insanım. Maceraperest erkeklere bayılırım. Hayal dünyası geniş olan erkeklerle çok eğlenceli anlar paylaşırım. Partnerine sadık kalmakta zorlanan biri değilim dolayısıyla size hiçbir zaman ihanet etmeyeceğimden emin olabilirsiniz.

Hayatı ciddiye alan bir insanım bu yüzden hayatın sunduğu bizlere hediye ettiği bütün güzellikleri keşfetmek isterim. Sakin bir yapım yok genellikle hareket halinde, enerjimi boşaltabileceğim hareketli ortamlarda vakit geçiririm. Aşk hayatımda fiziksel ve içsel açıdan sürekli uyarılmak isterim. Duygularımı harekete geçirmekte hiç zorlanmam. Hislerimi ortaya koymak beni gocundurmaz aksine bu yüzden kendimle gurur duyarım. Bayan escort olarak, evlilik kavramına çok uzak olduğumu belirtmek istiyorum. Ciddi ilişkilerle aram pekiyi değildir. Anlık dürtülerle hareket eden ve ânın büyüsüne kendini kaptıran coşkulu biriyim.

Aklıma eseni yapmaktan çok keyif alırım bu yüzden kısıtlanmak istemem. Bulunduğum her yeri şenlendirici yöntemlerim vardır. Vakit geçirdiğim mekânlarda etrafıma adeta keyif, neşe, içtenlik ve huzur yayarım. Aynı şekilde partnerimin de bana ayak uydurmasını isterim. Problemlerle uğraşmak tarzım değildir. Önüme engel koyan, özgürlüğümü kısıtlamaya çalışan, kıskanç erkekleri kendimden uzaklaştırırım. Hayatın yaşanmaya değer, eğlenceli bir oyun olduğunu düşünen herkesle aynı dili konuşabileceğimi düşünüyorum. Elde edilmesi zor biriyim fakat beni kazanmayı başarırsanız ve beraber olduğumuz süre boyunca bana değer verdiğinizi hissettirirseniz dilediğiniz kadar yanınızda olmaya razı olurum. Hayatın sıkıcı taraflarından sıyrılıp, benimle hayat bulmaya ne dersiniz?

Listing ID: 9815ae8c23251299

  

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply