Farklı Cinsel Davranış Türleri

Ad Details

  • Listed: 12 Nisan 2021 00:34
  • Expires: This ad has expired

Tanıtım

Herkes, tercihine ve partnerine bağlı olarak cinsel davranışını farklı şekilde ifade eder. Hemen hemen herkes cinselliğini ve orgazmını keşfetmek için mastürbasyon yapar, böylece daha farkında olurlar ve cinsel bir ilişkide partnerleriyle ilişki kurmada daha iyi olurlar.

Herkes mastürbasyon sırasında zevki ve cinsel uyarılmayı artırmak için hayal kurar. Erkeklerin cinsel fantezisi daha çok escort kadın vücudunun fiziksel kısmına odaklanma eğilimindedir ve kadınların fantezileri daha çok ilgili duygu ve duygulara odaklanır.

Bazı insanlar, kişisel veya dini inançları nedeniyle başka bir bireyle mastürbasyon yapmaz veya başka biriyle cinsel ilişkiye girmez ve bazıları sadece mastürbasyon yapabilir ve aynı inançlar için başka biriyle cinsel temasta bulunmayabilir.

Hemen hemen herkes, rüya sırasında meydana gelen ara sıra orgazmın eşlik ettiği erotik rüyalar da yaşar. Rüyaların içeriği kişiden kişiye değişir ve bazen mantıklıdır, bazen anlamsızdır. Rüya, normal cinsel aktivite veya tabu olduğu düşünülen aşırı aktiviteler içerebilir.

Erotik rüyalardan uyanan çoğu insan, cinsel olarak uyarıldıklarını ve ereksiyon ve vajinal kayganlık sağladıklarını da fark etti. Bazen rüyaya orgazm eşlik eder ve erkekler bunu boşalmadan fark eder. Mastürbasyon veya cinsel aktivite sırasında daha fazla cinsel ilişki ve orgazm olan kişilerin uyku sırasında orgazm yaşama olasılığı daha yüksektir.

Lezbiyen cinselliğindeki kadınlar, heteroseksüel ilişkideki kadınlardan daha iyi cinsel doyuma sahip olma ve daha fazla orgazm yaşama eğilimindedir. Lezbiyen kadınlar, cinsel partnerleriyle iletişimde daha iyidir ve cinsel etkileşim sırasında birbirlerini keşfetmek için daha fazla zaman harcarlar.

Gey cinselliğindeki erkekler de daha fazla fiziksel şefkat göstermekten hoşlanır ve cinsel aktivite sırasında daha fazla fiziksel vücut temasını tercih eder. Eşcinsel erkekler, bir ilişkide fiziksel duyguların diğer cinsel davranışlardan daha önemli olduğunu düşünürler.

Heteroseksüel çiftler de cinsel ilişki sırasında farklı cinsel pozisyonlar uygular ve bu, çiftin ruh haline göre değişebilir. Bazı insanlar üstte olmayı tercih ederken, bazıları göz teması kurup birbirlerini tutabilecekleri bir konumu tercih ederken, bazıları arkadan giriş konumunu tercih ediyor.

Listing ID: 20960736a8b86fe6

  

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply