Kadın Cinselliğini Anlamak

Ad Details

  • Listed: 12 Nisan 2021 00:50
  • Expires: This ad has expired

Tanıtım

Birçoğu, eğer cinselliğinizi anlamazsanız, mutlu olmanın sizin için oldukça zor olabileceğini söylüyor. Eh, herkes bu fikri kabul etmiyor ama kendi cinselliğinizle temasa geçmek size çok yardımcı olabilir. Eğer bir erkekseniz, kadınsı cinselliği anlamak için birçok nedeniniz olabilir. Yetişkin bir kadınsanız, kadınsı cinselliği daha derinlemesine bilmek ve anlamak da size çok yardımcı olabilir. İşte kadınsı cinselliği bilmenin neden önemli olduğuna dair bazı fikirler.

Erkekler için

1. Kadınsı cinselliği anlamak, kadınları daha iyi anlamanıza yardımcı olabilir.
Erkeksen ve kadınları daha iyi anlamak istiyorsan, onların cinselliğini daha iyi anlaman gerekir. Kız arkadaşınızın, eşinizin veya eşinizin neden böyle olduğu konusunda her zaman bir fikriniz yoksa, o zaman onu neyin etkilediğini daha fazla anlamak isteyebilirsiniz. Cinsel tercihlerini bilin; onu neyin açtığını bilmek; fetişlerini biliyor; arzularını bilmek; ve aklından geçenleri bilir. Bütün bunlar onun cinselliğini oluşturan faktörlerden sadece birkaçıdır, ancak bunları öğrenmek size kadınsı cinsellik ve onun içindeki rolünüz hakkında oldukça iyi bir fikir verebilir.

2. Kadınsı cinselliği anlamak, kadınları daha çok memnun etmenize yardımcı olabilir.
Yatakta bir kadını memnun etmekte zorlanıyorsanız, performansınızda veya daha kötüsü bedeninizde bir sorun olduğunu düşünebilirsiniz. Aşırılıkları düşünmeden önce, neden önce onu anlamaya çalışmıyorsunuz? Kadın cinselliği hakkında daha fazla şey öğrendikten sonra onu memnun etmek için daha fazlasını yapabilirsiniz.

3. Kadınsı cinselliği anlamak, kadınları daha fazla çekmenize yardımcı olabilir.
Her zaman kadınların geri döndükleri için sizin tarafınızdan itildiğini hissettiyseniz, o zaman daha büyük bir sorunla karşı karşıya olabilirsiniz – kadın cinselliğini anlamamak. Kadınları daha iyi anladığınızda kolayca cezbedebilirsiniz. Birçoğu, birbirlerini tam olarak anlayabilenlerin sadece kadınlar olduğuna inanıyor, ancak erkekler de bu görevi başarabilir. Bu süreçte, kendinize daha çekici olmanıza yardımcı olabilirsiniz çünkü kadınlar, cinselliklerini daha derin anladığınızla size çekilecektir.

Kadınlar için

1. Kadınsı cinselliği anlamak, iç benliğinizle temasa geçmenize yardımcı olabilir.
Kadın olmak, kadınların cinselliğini anlamanızı garanti etmez. Kadınların cinselliğini anlamak, gerçekte kim olduğunuzla temasa geçmenize yardımcı olabilir. Bir kadın olarak güçlü ve zayıf yönlerinizi, isteklerinizi ve arzularınızı, sizi neyin memnun edip neyin sevmediğini vb. Bilin.

2. Kadınsı cinselliği anlamak mutlu olmanıza yardımcı olabilir.
Kadın cinselliğini anladıktan sonra, ancak o zaman kendinizle mutlu olabilirsiniz. Kendiniz ve genel olarak seks, ilişkiler ve kadınlar hakkındaki fikirleriniz hakkında daha fazla bilgi edindiğinizde, kim olduğunuzla daha özgür hissedebilirsiniz. İşte o zaman hayatın sunduğu şeylerin tadını tam anlamıyla çıkarabilirsin çünkü sahip olduklarınla ​​ve cinsel olarak eksikliklerinle kendini rahat hissedersin.

Listing ID: 54660736ec055f0b

  

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply