Kadının Vücudunu Cinsel Doruğa Hazırlama

Ad Details

  • Listed: 12 Nisan 2021 00:52
  • Expires: This ad has expired

Tanıtım

Cinsel olarak aktif olan hemen hemen her erkek, escort kadınların cinsel olarak uyarılmasının biz erkeklerden daha uzun sürdüğünü bilir. Bazı durumlarda istisnalar olsa da, çoğu durumda kadının cinsel olarak uyarılması için bir miktar iş yapmanız gerekir.

Bununla birlikte, siz ve kadının yaşayacağı zevkin, penetrasyondan önce onu uyandırmak için harcadığınız çabaya değer olduğunu keşfedeceksiniz. Kadının cinsel ilişkiden önce cinsel beklentisini oluşturmak, sonunda vajinasına girip çıkmaya başladığınızda birden fazla cinsel doruğa ulaşmasını sağlar.

Kadının cinsel beklentisini ona dokunmadan inşa etmenin gerçekten mümkün olduğunu biliyor musun? Cinsel beklenti, kadınların sevdiği bir şeydir. Bir süre cinsel beklentisini geliştirmeye devam ederseniz, cinsel ilişki sırasında uzun süreli ve yoğun cinsel doruklar yaşayacaktır. İşte kadının vücudunu orgazmlara hazırlamak ve cinsel beklentisini oluşturmak için kullanabileceğiniz birkaç teknik.

Teknik # 1 – Dokunmadan Onu Takın!

Kadını cinsel heyecanla, ona yaklaşarak ve çok erotik bir şekilde vücudunu koklayarak çıldırtabilirsiniz. Mümkün olduğunca yakın olun ama ona dokunmayın. Yüzünüzü vücudunun her yerinde gezdirirken kokusunun tadını çıkarın.

Teknik # 2 – Kirli Konuş!

Kadınınızın kulaklarına gidin ve kulaklarına bazı erotik sözler fısıldayın. Gerçek eylem başladığında ona ne yapacağını söyle. Düşündüğünüzün aksine kadınlar, sevgililerinin cinsel ilişki öncesinde ve sırasında kendileriyle kirli konuşmalarına bayılırlar! Bunu yapmak, kadınınızı çok kısa sürede tutkulu seks havasına sokacaktır, bu nedenle seks seanslarınız sırasında kadınınla kirli konuşmaktan korkmayın.

Teknik # 3 – Nazik Dokunma!

Kadının seninle çıplak yatakta yattığında, ona yumuşak ve nazikçe okşayarak ve vuruş yaparak cinsel beklentisini geliştirmeye devam edebilirsin. Onunla dalga geçerken, onunla tutkulu göz teması kur. Kadının vücudunun şu bölgelerini yalamak ve emmek için dudaklarınızı ve dilinizi kullanın: boyun, kulak lobları, göğüs dekoltesi, göğüsler, meme uçları, alt göbek ve uyluk içleri. Sonunda kadının o kadar heyecanlanırdı ki, ona nüfuz etmeniz ve cinsel doruklarını vermeniz için yalvarırdı.

Bu kadar çok erkeğin cinsel ilişki sırasında kadınlarına cinsel doruk vermesini engelleyen bir sorun var. Bu sorun, penis boyutunun küçük olması sorunudur. Kadınların% 80’inden fazlası büyük penisleri küçük veya ortalama olanlara tercih ediyor. Bunun nedeni büyük bir penisin kadınlara daha fazla cinsel zevk vermesidir. Büyük bir penis, cinsel ilişki sırasında vajinal kanalda daha fazla sürtünme yaratır ve bu, daha fazla cinsel zevk anlamına gelir ve sonuçta bir kadına daha fazla cinsel doruk verir.

Penis büyüklüğünüz hakkında endişeli misiniz? Olmaya gerek yok! Birkaç ay boyunca bitkisel penis büyütme hapları ve doğal penis büyütme egzersizlerini bir arada kullanarak daha büyük bir penis elde edebilirsiniz. Birkaç ay sonra penisinizin gücüne ve boyutuna hayran kalacaksınız. Penis uzunluğumu 2 inç ve kalınlığı 1½ inç artırmak için doğal penis egzersizleri ve bitkisel penis büyütme haplarının bir kombinasyonunu kullandım.

Listing ID: 41360736f57b37f6

  

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply