Seksi yabancı partner RANA

Ad Details

  • Listed: 28 Mart 2019 14:31
  • Expires: This ad has expired

Tanıtım

Günün ilk ışıklarıyla uyanmak benim için çok önemlidir. Gözlerimi açtığım vakit hiç düşünmeden yataktan kalkarım. Sonrasında birkaç bardak su ve hemen ardından kahve ile güne devam ederim. Hayatı yaşamayı seven neşeli ve güzel bir kadınım. Kahve sonrasında yoğun tempolu spor ve ardından hiç tereddüt etmeden duş ve kahvaltı ile güne devam ederim. Hayatı renklendirmek, güzel bir hale getirmek kesinlikle çok eğlencelidir. Gezmeyi, kendime bakmayı, sevdiğim şeyleri yapmayı oldukça iyi bilirim. Neşem çok yüksektir. Etrafımda herkes ile iletişimde ve ilişki halindeyim. Arkadaşlarımla gezmek, zaman geçirmek, sınırlarımı aşmak çok hoşuma gider. Durağan değil aksine hareketli ve eğlenceli bir yapım var. İsmim Yabancı bursa escort Rana, uzun boylu, esmer, fit bir kadınım.

Yüzmeyi ve zaman zaman tenis oynamayı iyi bilirim. Hayatı farklı yönleriyle yaşamak, keyifli olmak, zaman geçirmek hoşuma gidiyor. Sade bir yaşamdan fazla hoşlanmam. Kesinlikle sürekli hareketli, neşeli, mutlu bir hatunumdur. Okumayı ve bolca kitap okuyarak zaman geçirmeyi iyi bilirim. Durmadan uğraşlarım, hareket alanlarım vardır. Hayal dünyasını gerçekle buluşturmaktan zevk duyan farklı bir kişiliğimdir. Seksi, bakımlı ve çekici bir kadın olarak beğendiğim erkekle sınırları aşarak görüşmek vazgeçilmezlerim arasında yer alıyor. Beyler hiç tereddüt etmeden benimle görüşebilir ve hayatınızdaki olumsuz anları değiştirebilirsiniz. Üniversite muhasebe bölümünden mezunum ve muhasebecilik yapıyorum. Yoğun ve hareketli bir işim olduğu için çok fazla da çalışırım.

Çalışmaktan, gezmekten, zaman geçirmekten hiç sıkılmam. Hayallerini dilediği gibi yönlendiren neşe dolu bir hatun olarak üzerimde gereksiz baskıyla yaşamam. Yatakta sınırlarını aşmaktan da zevk duyan bir yönüm var. Kısacası hayatım çok yönlü ve zevklidir. Beyler hayatınızda bazı şeyleri değiştirmek istiyorsanız kesinlikle ilk adımı atarak değişimi sonuna kadar yaşayın.

Listing ID: 5665c9cb0424b5b1

  

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply